Wszystkich Głosów : 3

ArChi

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 44

PostWysłany: Czw 9:50, 23 Paź 2008    Temat postu: MKS MOS Będzin - MOW Orzeł Międzyrzecz

przed nami kolejny mecz w lidze tym razem z druzyna z ktora mielismy przyjemność walczyc o awans do I ligi 2 lata temu wtedy o ile dobrze pamietam Będzinianie przegrali w meczach 3:1 i to drużyna z Międzyrzecza awansowała do I ligi. Teraz czas na rewanż Smile

PostWysłany: Pon 13:45, 27 Paź 2008    Temat postu:

mecz sie skonczyl i niestety nasz bilans spotkan z Miedzyrzeczem nie polepszył sie. Po pierwszym secie bylem pewien ze mecz zakonczy sie gladkim zwyciestwem na rywalem gdyz tego seta MKS wygral 25:16 no ale niestety sie mylilem. Mecz po pierwszym secie zmienil sie o 180 stopni i to goście przeważali na boisku co poskutkowało na sam koniec gdy zchodzili z boiska majac w kieszeni 3 punkty Smile
urbi

Posty: 19

Skąd: Będzin

PostWysłany: Pon 18:12, 27 Paź 2008    Temat postu:

dlatego w siatkowce gra sie zawsze do ostatniej pilki i wygrany set do 16 o niczym nie swiadczy
booli

Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 14

PostWysłany: Pon 18:14, 27 Paź 2008    Temat postu:

jak na ironie 2 lata temu tez jeden set wygraliśmy wysoko pamiętam nawet wynik 20:9. ale jak było wszyscy wiedza. ale to jest piekna tego sportu.
urbi

Posty: 19

PostWysłany: Pon 18:17, 27 Paź 2008    Temat postu:

booli i tak sie skonczyl wtedy ten set - 25:9, pamietam to jak dzis, biegalem po balkonie jak debil i darlem gumiaka Smile No ale dostali takie becki bo trener zmienil cala szostke, zawodnicy z boku poogladali nasza gre i pozniej to wykorzystali. To sie nazywa trener ...
booli

Posty: 14

PostWysłany: Pon 18:19, 27 Paź 2008    Temat postu:

dokładnie i z ty trenerem ta drużyna jet naprawdę nie obliczalna potrafią w najważniejszych momentach meczu zrobić cuda .
ArChi

Posty: 44

PostWysłany: Pon 21:22, 27 Paź 2008    Temat postu:

jak dla mnie to jest wlasnie dziwne ze wygrywajac do 9 czy do 16 jak mozna przegrac kolejne sety z takimi roznicami ?? przeciez to jest gra o klase lepsza a tu nagle pyk i wszystko inaczej sie uklada :/ nie rozumiem jak zawodnicy moga az tak odpuszczac pozniej

PostWysłany: Wto 10:34, 28 Paź 2008    Temat postu:

no to trzeba pocwiczyc strzelanie Razz gralem i to sporo w czasach studenckich Razz i nie kojarze takich sytuacji Razz no chyba ze z moja pamiecia jest cos nie tak Razz
urbi

Posty: 19

PostWysłany: Wto 21:24, 28 Paź 2008    Temat postu:

a ja takich sytuacji kojarze na peczki Smile pytasz dlaczego przegralismy mecz wygrywajac seta 25:9 ? odpowiem paradoksalnie - przegralismy, bo wygralismy seta 25:9 Smile rozluznienie, dekoncentracja, zlekcewazenie przeciwnika, mysl 'co to my nie jestesmy', 'teraz ich mamy!' ....a z drugiej strony mobilizacja przeciwnikow, to sie sklada na ta porazke Smile
ArChi

Posty: 44

PostWysłany: Śro 10:10, 29 Paź 2008    Temat postu:

no to ja sobie zdaje sprawe dlaczego tak jest Smile tylko mnie dziwi ze na takim szczeblu rozgrywek zawodnicy ktorzy sa zawodowcami pozwalaja sobie na takie rozluznienie Smile